October 2009 - Sunah Suka Sakura dot com

Recent Posts

Friday, October 30, 2009

Falsampah

11:24 AM 2
Oleh Serunai Faqir LALAT. Langau. Lipas. Lipan. Semuanya menyeronot di dalam timbunan sampah yang kian menggunung di medan persampahan itu....
Read More

Thursday, October 29, 2009

Syafakallah

4:28 PM 1
Panas. Entah kenapa sudah empat hari, demam masih tidak kebah. Syazana yang berada di depan bilik pun sudah mula risau. Mak sudah menelefon ...
Read More

Sunday, October 25, 2009

Tuesday, October 20, 2009

Sunday, October 18, 2009

Saturday, October 17, 2009

Monday, October 12, 2009

Sunday, October 11, 2009

Wednesday, October 7, 2009

Sunday, October 4, 2009

A.K.A.L

12:05 AM 2
Salam 15 Syawal. Alhamdulillah, sudah separuh bulan kemenangan dilalui oleh umat Islam seluruh dunia. Sudah ramai juga yang menghabiskan pua...
Read More