July 2012 - Sunah Suka Sakura dot com

Post Top Ad

Tuesday, July 31, 2012

Monday, July 30, 2012

Friday, July 27, 2012

Tuesday, July 24, 2012

Saturday, July 21, 2012

Friday, July 20, 2012

Thursday, July 19, 2012

Sunday, July 15, 2012

Tuesday, July 10, 2012

Trauma

July 10, 2012 10
Belajar dari pengalaman. Kerana kadang-kadang pengalaman itu menghadirkan rasa trauma. Trauma yang menyebabkan kita rasa mahu sentiasa berw...
Read More

Sunday, July 8, 2012

Saturday, July 7, 2012

Tuesday, July 3, 2012

Sunday, July 1, 2012

Post Bottom Ad